JEDÁLENSKÝ STÔL DEOR

Novinka Tip
JEDÁLENSKÝ STÔL DEOR

Materiál: Jedálenský stôl DEOR je vyrobený z kvalitného plnomasívneho dubu, ktorý prináša do vášho domova teplú a prírodnú atmosféru. Tento odolný materiál zaručuje, že stôl bude slúžiť vašej rodine dlhé roky.

Rozmery: S impozantnými rozmermi 2200mm na dĺžku, 1000mm na šírku a výškou 750mm, stôl DEOR poskytuje priestranný povrch pre vaše spoločné zážitky. 

Povrchová úprava: Povrch stola je ošetrený tvrdým voskovým olejom na prírodnej báze, ktorý nie lenže zvýrazňuje krásu dubového dreva, ale zároveň chráni stôl pred každodenným opotrebením. Táto bezfarebná úprava uľahčuje údržbu a zaisťuje, že stôl si zachová svoju prirodzenú krásu a vzhľad.

Montáž: Stôl DEOR je dodávaný v dvoch kusoch - stolová doska a podnož - pre zjednodušenie dopravy a manipulácie. Naša služba zahŕňa aj montáž, čo znamená, že po doručení sa postaráme o kompletné zostavenie stola priamo vo vašom domove.

€2 119 €2 542,80 vrátane DPH
Dostupné do 5 týždňov
Prispôsobiteľnosť
Prispôsobiteľnosť
Možnosť prispôsobenia nábytku podľa potrieb.
Ručne vyrábané
Ručne vyrábané
Každý kúsok nábytku je ručne spracovaný našimi skúsenými remeselníkmi.
Trvácnosť
Trvácnosť
Dlhá životnosť každého kúsku nábytku.
Zákaznícka podpora
Zákaznícka podpora
Našim zákazníkom ponúkame rýchlu a efektívnu podporu pri všetkých otázkach a problémoch.

Prispôsobenie na mieru: Veríme, že každý priestor je jedinečný, a preto ponúkame možnosť prispôsobiť tento nábytok podľa vašich špecifických potrieb a preferencií.

Kód Kód: 81
Kategória: Stoly
Späť do obchodu