KOMODA NES

Ideálna pre tých, ktorí oceňujú čistotu línií a kvalitu materiálov.

MATERIÁL: Vyrobená z 20 mm hrubého plnomasívneho duba ponúka odolnosť a vizuálnu atraktivitu, ktorá prinesie do každého priestoru pocit tepla.

POVRCHOVÁ ÚPRAVA: Ošetrenie tvrdým voskovým olejom na prírodnej báze zabezpečuje, že komoda NES je odolná, pričom zachováva prirodzený vzhľad.

ROZMERY: S rozmermi 2000x370x330 mm, táto komoda ponúka dostatočne veľkorysý úložný priestor pre vaše potreby. Či už hľadáte miesto na uloženie multimediálnych zariadení alebo na organizáciu domácej kancelárie, NES je ideálnou voľbou.

VLASTNOSTI: Vybavená tromi dvierkami s intuitívnym otváracím systémom TIP-ON, vnútornými policami pre efektívne usporiadanie a vyhradeným priestorom na prechod kabeláže.

MONTÁŽ: Dodávaná v celom kuse, montáž tejto komody je bezproblémová. Ihneď po vybalení môžete začať využívať jej plný potenciál a obohatiť svoj domov.

Je dokonalým príkladom, ako sa dá v moderných domácnostiach spájať úžitková hodnota s elegantným dizajnom. S jej minimalistickým vzhľadom a výnimočnou funkčnosťou sa stane neoddeliteľnou súčasťou vášho interiéru.

€989 €1 186,80 vrátane DPH
Dostupné do 5 týždňov
Prispôsobiteľnosť
Prispôsobiteľnosť
Možnosť prispôsobenia nábytku podľa potrieb.
Ručne vyrábané
Ručne vyrábané
Každý kúsok nábytku je ručne spracovaný našimi skúsenými remeselníkmi.
Trvácnosť
Trvácnosť
Dlhá životnosť každého kúsku nábytku.
Zákaznícka podpora
Zákaznícka podpora
Našim zákazníkom ponúkame rýchlu a efektívnu podporu pri všetkých otázkach a problémoch.

Prispôsobenie na mieru: Veríme, že každý priestor je jedinečný, a preto ponúkame možnosť prispôsobiť tento nábytok podľa vašich špecifických potrieb a preferencií. 

Kód Kód: 99
Kategória: Komody
Späť do obchodu