KONFERENČNÝ STOLÍK TINTO

Tento stolík prinesie do vášho obývacieho priestoru nielen praktický úložný priestor, ale aj dotyk prírodnej krásy.

Materiál: Je vyrobený z masívneho dubu, čo mu dodáva pevnosť a dlhú životnosť. Jeho masívna konštrukcia znamená, že je pripravený vydržať každodenné používanie, pričom pridáva vášmu priestoru teplý a prívetivý charakter.

Povrchová úprava farba: Stôl je ošetrený prírodným voskovým olejom, ktorý nie len zdôrazňuje prirodzenú krásu dubového dreva, ale tiež chráni stôl pred opotrebovaním a zjednodušuje údržbu. Bezfarebná úprava zaisťuje, že stôl si zachová svoj prírodný vzhľad a bude ľahko zapadať do rôznych dizajnových štýlov.

Rozmery: S rozmermi 900x900x390 mm ponúka dostatok povrchového priestoru pre vaše kávové hrnčeky, knihy, časopisy alebo dekorácie. Jeho kompaktné rozmery zároveň zabezpečujú, že sa zmestí do rôznych usporiadaní obývacích miestností.

Vlastnosti: Inovatívne riešenie v podobe zásuvky v hornej časti stolíka pridáva konferenčnému stolíku TINTO praktickú hodnotu, umožňujúc bezpečné uloženie drobností a zabezpečujúc, že váš obývací priestor zostane uprataný.

Montáž: Je dodávaný v zloženom stave, čo zabezpečuje jednoduchú dopravu.

Konferenčný stolík TINTO je ideálnym doplnkom pre každého, kto hľadá spojenie estetiky, funkčnosti a prírodného štýlu. Jeho unikátne vlastnosti a nadčasový dizajn zabezpečia, že sa stane obľúbeným a využívaným kusom nábytku vo vašej domácnosti.

€1 179 €1 414,80 vrátane DPH
Dostupné do 4 týždňov
Prispôsobiteľnosť
Prispôsobiteľnosť
Možnosť prispôsobenia nábytku podľa potrieb.
Ručne vyrábané
Ručne vyrábané
Každý kúsok nábytku je ručne spracovaný našimi skúsenými remeselníkmi.
Trvácnosť
Trvácnosť
Dlhá životnosť každého kúsku nábytku.
Zákaznícka podpora
Zákaznícka podpora
Našim zákazníkom ponúkame rýchlu a efektívnu podporu pri všetkých otázkach a problémoch.

Prispôsobenie na mieru: Veríme, že každý priestor je jedinečný, a preto ponúkame možnosť prispôsobiť tento nábytok podľa vašich špecifických potrieb a preferencií. 

Kód Kód: 69
Kategória: Konferenčné stolíky
Späť do obchodu