KONFERENČNÉ STOLÍKY ODU

Konferenčné stolíky ODU prinesú do vášho domova neobyčajnú harmóniu. S ich jedinečným dizajnom a praktickosťou sa stanú okamžitým centrom pozornosti.

MATERIÁL: Vyrobené z 20 mm hrubého plnomasívneho duba sú synonymom odolnosti. Ich solídna konštrukcia zabezpečuje, že budú slúžiť ako spoľahlivý a esteticky potešujúci doplnok vašej obývačky na dlhé roky.

ROZMERY: S rozmermi 800x430 mm pre väčší stolík a 460x350 mm pre menší, ponúkajú ODU stolíky flexibilitu pre rôzne použitie – či už ako centrálny bod pre obývacie izby alebo ako doplnkové stolíky, ktoré sa hodia kdekoľvek.

POVRCHOVÁ ÚPRAVA: Ošetrené tvrdým voskovým olejom na prírodnej báze, tieto stolíky sú chránené proti vode a bežnému opotrebovaniu, pričom si zachovávajú svoju prirodzenú krásu a textúru dubového dreva.

MONTÁŽ: Dodané v celom kuse, konferenčné stolíky ODU odstraňujú akékoľvek starosti s montážou. Sú pripravené obohatiť váš interiér hneď po vybalení, bez potreby ďalšieho nastavenia.

Sú ideálnou voľbou pre každého, kto si cení kombináciu funkčnosti, moderného dizajnu a prirodzenej estetiky. Ich adaptabilita a štýlovosť zabezpečujú, že sa ľahko stanú milovanou súčasťou vašej domácnosti, poskytujúc priestor pre vaše dekorácie, knihy alebo šálky s kávou.

€499 €598,80 vrátane DPH
Dostupné do 4 týždňov
Prispôsobiteľnosť
Prispôsobiteľnosť
Možnosť prispôsobenia nábytku podľa potrieb.
Ručne vyrábané
Ručne vyrábané
Každý kúsok nábytku je ručne spracovaný našimi skúsenými remeselníkmi.
Trvácnosť
Trvácnosť
Dlhá životnosť každého kúsku nábytku.
Zákaznícka podpora
Zákaznícka podpora
Našim zákazníkom ponúkame rýchlu a efektívnu podporu pri všetkých otázkach a problémoch.

Prispôsobenie na mieru: Veríme, že každý priestor je jedinečný, a preto ponúkame možnosť prispôsobiť tento nábytok podľa vašich špecifických potrieb a preferencií. 

Kód Kód: 108
Kategória: Konferenčné stolíky
Späť do obchodu